Peanuts, Food allergy concept.

ליווי והדרכת הורים לילדים אלרגיים למזון

אם עצרתם כאן, סימן שיש לכם לפחות ילד אחד אלרגי למזון בבית ושאתם, כמוני, כנראה מתמודדים עם סיטואציות מורכבות ועם האתגרים הלא הפשוטים שאלרגיה מסכנת חיים למזון מזמנת לנו בחיי היומיום… אז במיוחד בשבילכם, שקדתי והכנתי תוכנית דיגיטלית מקיפה שיכולה:

 • לחסוך מהילד שלכם את האירוע האנאפילקטי הבא ולתת לכם את הכלים להגיב בצורה מהירה ונכונה אם כבר נקלעתם לאירוע של תגובה מסכנת חיים.
 • לספק לכם את כל הידע איך להתנהל נכון מול משפחה, צוותי חינוך בגן ובביה"ס ומול ההורים האחרים בסביבתכם, כך שתצליחו לרתום אותם להתחשב, להכיל ולשתף אתכם פעולה.
 • לעזור לכם להשיג תחושת שליטה טובה יותר בחייכם ולתת לכם את היכולת להיות מוכנים מראש לסיטואציות עתידיות, שאתם או הילד שלכם תיתקלו בהן בהמשך, ושאחרת היו עלולות לתפוס אתכם לא מוכנים.
 • לתת לכם כלים מעשיים איך להעצים את הילד שלכם, לבנות לו חוסן נפשי ודימוי עצמי חיובי, ולהקנות לו כלים ומיומנויות חשובות, שיעזרו לו לפתח עצמאות, אחריות וזהירות, כך שהחרדה מתגובה אלרגית לא תנהל אותו בחיי היום יום. 
 • ללמד אתכם איך להציב גבולות מבלי ליפול למקום של רחמים או חסות יתר, ולמצוא פתרונות שיאפשרו לילדיכם לחיות חיים רגילים ככל האפשר, תוך שמירה על ביטחונם הפיזי והנפשי.

לרכישת התוכנית הדיגיטלית

7 קורסים + 8 בונוסים

קורס יסודות להורה לילד האלרגי למזון + הקורס להשגת ביטחון פיזי, רגשי וחברתי במוסדות החינוך

ההתמודדות הסביבתית, החברתית והרגשית בגילאים השונים

כמה מילים עליי ועל הקשר האישי שלי לאלרגיות מזון

מעבר להיותי בעלת קליניקה להדרכת הורים, ייעוץ משפחתי וזוגי, אני גם אמא לשלושה מתבגרים מופלאים, ששניים מהם נולדו עם אלרגיות מסכנות חיים לחלב ולבוטנים ועם אטופיק דרמטיטיס קיצוני.
לבני הבכור האלרגיות וגם האטופיק חלפו מעצמם במהלך השנים, מבלי שעשינו כל התערבות (ובמקומם אובחן בתסמונת טורט, אבל זה כבר שייך לסיפור אחר…).
לבני השני, לצערנו הרב, האלרגיות רק הלכו והחריפו עם השנים (כולל אירועים אנאפילקטיים) וגם האטופיק הלך והקצין ובנוסף לכל, זכינו גם באסטמה. מה שנקרא 100% הצלחה…

במהלך העשור האחרון, צברתי המון ידע, תובנות חשובות וניסיון עשיר של מאות שעות ליווי והדרכה של הורים לילדים עם אלרגיה מסכנת חיים למזון, שאני שמחה לחלוק אתכם, דרך המאמרים באתר, דרך הדרכות אישיות ובאמצעות התוכנית הדיגיטלית שיצרתי עבורכם.

בין אם אתם הורים הנמצאים בשלבי האבחון והגילוי הראשוני, או הורים ותיקים יותר, שעדיין מרגישים שחסרים להם כלים להתמודד עם הנושא בצורה מיטבית (מכל היבט שהוא – פרקטי, סביבתי, חברתי או רגשי), אני כאן כדי להקשיב, להרגיע, ולעזור לכם לעשות קצת סדר בדבר העצום הזה שנקרא אלרגיה מסכנת חיים למזון.

כל מה שהורה לילד אלרגי בסכנת חיים צריך לדעת – בלחיצת כפתור

קבלו את כל מה שהורים לילדים אלרגיים בסכנת חיים צריכים לדעת, הכל מסודר ומרוכז במקום אחד, שנגיש לכם בלחיצת כפתור, בכל זמן ומכל מקום! כולל הדרכות לגבי הפן הסביבתי, החברתי והרגשי, וכלים פרקטיים לבניית חוסן נפשי, תחושת מסוגלות, דימוי עצמי חיובי והעצמה של הילד!

למי התוכנית מתאימה?

 • לכל מי שהילד שלו מאובחן עם אלרגיה מסכנת חיים למזון
 • לכל מי שקיומה של האלרגיה גורם לו להרגיש מבולבל או חרד
 • לכל מי שרוצה לקבל את כל התשובות כאן ועכשיו, ולהיות מוכן מראש לכל שלב ותרחיש עתידי
 • לכל מי שמרגיש שהוא זקוק לכלים, הדרכה והכוונה, לגבי ההתמודדויות בפן הרגשי או החברתי
 • לכל מי שמרגיש שהוא זקוק לכלים, הדרכה והכוונה, לגבי ההתמודדות עם הסביבה
 • לכל מי שרוצה לקבל כלים פרקטיים לבניית חוסן נפשי ודימוי עצמי חיובי לילד

7 קורסים + 8 בונוסים

קורס יסודות להורה לילד האלרגי למזון + הקורס להשגת ביטחון פיזי, רגשי וחברתי במוסדות החינוך

ההתמודדות הסביבתית, החברתית והרגשית בגילאים השונים

מתלבטים? לא בטוחים אם התוכנית הדיגיטלית תוכל לענות על הצרכים הייחודיים של המשפחה שלכם? דברו איתי ונחשוב ביחד מה הדרך המתאימה ביותר לתת לכם את המענה המדויק לצרכים שלכם.

הדרכת הורים פרטנית להורים לילדים עם אלרגיה מסכנת חיים למזון

 • אם אתם רוצים שנסתכל ביחד על ההיבטים הרגשיים וההשלכות הפסיכולוגיות של האלרגיה על ילדכם וננסה להבין ביחד את התהליכים שעוברים עליו, כדי שתוכלו לעזור לו להתמודד.
 • אם אתם מרגישים לבד / חרדים ומוצפים / לא מובנים / בדריכות תמידית / מותשים נפשית / מתוסכלים ומאוכזבים מהמשפחה או מהסביבה הקרובה. 
 • אם אתם מרגישים אשמים / מזדהים / מרחמים על הילד / מתקשים להכיל את התסכול – שלו ושלכם. 
 • אם אתם מרגישים שהאלרגיה מכתיבה שינויים שיוצרים קשיים בהתנהלות בבית ומפירים את האיזון בין האחים וחשוב לכם לוודא שאף אחד מהם לא ייפגע...
 • אם אתם עייפים מלהילחם לבד בכל החזיתות ומחפשים מקום נקי משיפוטיות, לפרוק בו את כל התסכול, הכאב והקושי, ולקבל אוזן קשבת והרבה עידוד ממישהי שעברה את זה בעצמה ומבינה בדיוק מה אתם חווים ומרגישים.

אל תישארו לבד! התקשרו 052-2641677 או מלאו את הטופס ואני מבטיחה לחזור אליכם בהקדם

מאמרים בנושא ליווי והדרכת הורים לילדים אלרגיים למזון

הגעתם לסוף 🙂
הגעתם לסוף 🙂

צריכים הדרכת הורים או ייעוץ זוגי?

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם!

צריכים הדרכת הורים או ייעוץ זוגי?

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם!
דילוג לתוכן