אודותיי | מיה צור

אודותיי

שמי מיה צור, נשואה באושר ואמא לשלושה מתבגרים מופלאים שבכל יום מלמדים אותי עוד משהו חדש על עצמי ועל ההורות שלי.
יועצת משפחתית וזוגית, בגישת אדלר, בשילוב גישת האינטליגנציה הרגשית ותקשורת מקרבת.
בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה ומדעי ההתנהגות, באוניברסיטת בן גוריון.
מוסמכת משרד החינוך ומכון אדלר בהנחיית קבוצות הורים והדרכת הורים פרטנית לגיל הרך ולמתבגרים. התמחות בהפרעות קשב וריכוז.
התמחות במתבגרים בסיכון אצל הפסיכולוג המוביל דור הררי.
בוגרת המסלול להדרכת הורים לבני נוער, בגישת האינטליגנציה הרגשית ותקשורת מקרבת של מכללת תל חי.
בוגרת המסלולים לייעוץ זוגי דינמי ולייעוץ מיני, של מכללת תל חי.
בוגרת המחזור הראשון של מכללת רטר לדמיון מודרך ו-NLP.
בוגרת המרכז לשיטת אבי גרינברג.
כהורים, אתם בוודאי כבר יודעים איזה אושר גדול, גאווה וסיפוק, מביאה איתה ההורות. וכמו שאומר השיר, "ילדים זה שמחה" אבל מי כמוני יודע שלא רק שמחה… אם נודה על האמת, לעיתים ההורות מביאה עמה גם דאגות וחששות רבים, הרבה תסכול, תשישות, כעס וחוסר אונים.

כאמא לשלושה ילדים מאותגרי קשב, האחד מתמודד עם תסמונת טוראט, השני עם אלרגיות מסכנות חיים למזון ואטופיק דרמטיטיס קיצוני, עברתי לא מעט משברים אישיים בחיי ומכל אחד מהם למדתי משהו נוסף על עצמי ועל הכוחות שלי ושל משפחתי, צמחתי והתחזקתי, ודווקא מתוך המשברים האישיים הללו, נולד בי הרצון העז לעזור למשפחות החוות ומתמודדות עם אתגרים דומים ואחרים ולהוציא גם אותן מחוזקות.

הדרכת הורים, ייעוץ זוגי וליווי למשפחות המתמודדות עם ילדים אלרגיים ברמה מסכנת חיים למזון נתפסות בעיני כשליחות. הזכות הגדולה ללמד הורים וילדים איך להיות משפחה שמחה, חמה, מקבלת ומכבדת. להנחות את ההורים איך להחזיר לידיהם את הסמכות ההורית ואת הביטחון בדרך שבחרו ולהגשים את החזון ההורי. והכי חשוב, איך לגרום לכך שגידול הילדים יהיה חוויה נעימה ומהנה עבור כולם!

אני מאמינה שאין דרך אחת נכונה לכולם. לכל זוג ולכל משפחה יש את הדרך הייחודית שמתאימה להם והתפקיד שלי הוא לעזור לכם למצוא ולגלות אותה, ולדייק את הכלים שיעזרו לכם להגשים את החזון המשפחתי שלכם.

אני מאמינה גדולה בראיה מערכתית, וכשאני אומרת מערכתית, אני מתכוונת שתמיד נבדוק לפני כל שינוי שאנחנו רוצים להוביל איך זה עשוי להשפיע על כל שאר בני המשפחה ונוודא שפתרונה של בעיה אחת לא ייצר לנו בעיה חדשה, עם ילד אחר.

כמו כן, במידה וקיימים גורמים נוספים המעורבים בטיפול בילד, נשקול ביחד את האפשרות לעבוד עמם בתיאום ובשיתוף פעולה.

אני מאמינה שתמיד אפשר ללמוד עוד ולהשתפר ולכן אני תמיד ממשיכה ללמוד ולהתעדכן ומוסיפה עוד ועוד כלים לארגז הכלים המקצועי שלי. את כל הכלים שאני מעניקה לכם בהדרכה, אני בודקת ומיישמת קודם כל על עצמי, במשפחה שלי, ביחסים האישיים שלי עם בן זוגי וילדיי.

אני מאמינה גדולה בנוכחות הורית ובתקשורת בונה ומקרבת, כי הן המפתח למערכות יחסים בריאות, טובות ויציבות לאורך זמן, ובטוחה שכל אחד מאתנו יכול ללמוד ולפתח בעצמו מיומנויות אלו.

ובקיצור, לכל מי שזקוק לייעוץ, ליווי והדרכה בנושאים של הדרכת הורים לגיל הרך, למתבגרים, לבעיות קשב וריכוז, ייעוץ זוגי, או ליווי למשפחות המתמודדות עם אלרגיות מסכנות חיים למזון – אני כאן בשבילכם ולרשותכם.

צריכים הדרכת הורים או ייעוץ זוגי?

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם!
תודה על הרשמתך

צריכים הדרכת הורים או ייעוץ זוגי?

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם!
תודה על הרשמתך
דילוג לתוכן